tel/fax 74 647 88 90

ul. Beethovena 1-2 pok. 26 

58-300 Wałbrzych

Zenon Matuszko
Dolnośląski Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej
Projekt Rozwój Ekonomii Społecznej w subregionie wałbrzyskim
Motyle z Dolnego Śląska – nowe szanse
Świdnickie Jaskółki/ Świdnickie Jaskółki 2 – lecimy dalej
Centrum Integracji Społecznej w Wałbrzychu: Chcę Być … czyli odkrywamy życie na nowo
zenon.matuszko@fres.org.pl
 

Anna Rymarowicz
Dolnośląski Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej
Projekt Rozwój Ekonomii Społecznej w subregionie wałbrzyskim
Centrum Integracji Społecznej w Wałbrzychu: Chcę Być … czyli odkrywamy życie na nowo
anna.rymarowicz@fres.org.pl
 

Izabela Daniel
Dolnośląski Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej
Projekt Rozwój Ekonomii Społecznej w subregionie wałbrzyskim
Motyle z Dolnego Śląska – nowe szanse
Nie emigruję – tu pracuję/ Nie emigruję – tu żyję
Świdnickie Jaskółki/ Świdnickie Jaskółki 2 – lecimy dalej
Centrum Integracji Społecznej w Wałbrzychu: Chcę Być … czyli odkrywamy życie na nowo
izabela.daniel@fres.org.pl
 

Anna Pradel – Dmochowska
Motyle z Dolnego Śląska – nowe szanse
Nie emigruję – tu pracuję/Nie emigruję – tu żyję
Dolnośląski Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej
Rozwój Ekonomii Społecznej w subregionie wałbrzyskim
Centrum Integracji Społecznej w Wałbrzychu: Chcę Być … czyli odkrywamy życie na nowo
anna.pradel@fres.org.pl
 

Małgorzata Tomaszewicz
Świdnickie Jaskółki
Świdnickie Jaskółki 2 – lecimy dalej
malgorzata.tomaszewicz@fres.org.pl
 

Anna Kubisiak
Nie emigruję – tu pracuję/ Nie emigruję – tu żyję
anna.kubisiak@fres.org.pl
 

Joanna Juras
Motyle z Dolnego Śląska – nowe szanse
Dolnośląski Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej
Rozwój Ekonomii Społecznej w subregionie wałbrzyskim
joanna.juras@fres.org.pl
 

Paulina Misiuro
Dolnośląski Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej
Rozwój Ekonomii Społecznej w subregionie wałbrzyskim
paulina.misiuro@fres.org.pl