tel/fax 74 647 88 90

ul. Wrocławska 102

58-306 Wałbrzych

Zenon Matuszko
Dolnośląski Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej
Rozwój Ekonomii Społecznej w subregionie wałbrzyskim
Motyle z Dolnego Śląska – nowe szanse
Świdnickie Jaskółki 2 – lecimy dalej
Centrum Integracji Społecznej w Wałbrzychu: Chcę Być … czyli odkrywamy życie na nowo
zenon.matuszko@fres.org.pl

 

Anna Rymarowicz
Dolnośląski Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej
Rozwój Ekonomii Społecznej w subregionie wałbrzyskim
Centrum Integracji Społecznej w Wałbrzychu: Chcę Być … czyli odkrywamy życie na nowo
anna.rymarowicz@fres.org.pl

 

Izabela Daniel
Dolnośląski Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej
Rozwój Ekonomii Społecznej w subregionie wałbrzyskim
Motyle z Dolnego Śląska – nowe szanse/ Motyle z Dolnego Śląska – szerokie horyzonty
Nie emigruję – tu żyję
Świdnickie Jaskółki 2 – lecimy dalej
Centrum Integracji Społecznej w Wałbrzychu: Chcę Być … czyli odkrywamy życie na nowo
izabela.daniel@fres.org.pl

 

Anna Pradel – Dmochowska
Motyle z Dolnego Śląska – nowe szanse/ Motyle z Dolnego Śląska – szerokie horyzonty
Nie emigruję – tu żyję
Dolnośląski Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej
Centrum Integracji Społecznej w Wałbrzychu: Chcę Być … czyli odkrywamy życie na nowo
anna.pradel@fres.org.pl

 

Anna Kubisiak
Nie emigruję – tu żyję
Centrum Integracji Społecznej w Wałbrzychu: Chcę Być … czyli odkrywamy życie na nowo
anna.kubisiak@fres.org.pl

 

Joanna Juras
Motyle z Dolnego Śląska – nowe szanse
Dolnośląski Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej
Rozwój Ekonomii Społecznej w subregionie wałbrzyskim
joanna.juras@fres.org.pl

 

Małgorzata Lipka
Centrum Integracji Społecznej w Wałbrzychu: Chcę Być … czyli odkrywamy życie na nowo
malgorzata.lipka@fres.org.pl

 

Marek Ouaddi
Centrum Integracji Społecznej w Wałbrzychu: Chcę Być … czyli odkrywamy życie na nowo
Motyle z Dolnego Śląska – szerokie horyzonty
marek.ouaddi@fres.org.pl

 

Magdalena Benc
Rozwój Ekonomii Społecznej w subregionie wałbrzyskim
magdalena.benc@fres.org.pl

 

Katarzyna Powroźnik
Świdnickie Jaskółki 2 – lecimy dalej
katarzyna.powroznik@fres.org.pl

 

Izabela Jabłońska
Świdnickie Jaskółki 2 – lecimy dalej
izabela.jablonska@fres.org.pl