Szkolenie z Pisania Wniosków / Projektów

wpis w: Aktualności, DOWES | 0

Szanowni Państwo,

Z ogromną przyjemnością zapraszamy Was do udziału w specjalnie przygotowanym szkoleniu z zakresu pisania wniosków i projektów skierowanym do organizacji pozarządowych, spółdzielni socjalnych, grup inicjatywnych. Szkolenie to jest dedykowane osobom, które chcą rozwijać swoje umiejętności w tworzeniu skutecznych wniosków i projektów, a jednocześnie posiadają niewielkie doświadczenie lub żadne w tym obszarze.

Cel szkolenia: Celem naszego szkolenia jest dostarczenie uczestnikom praktycznej wiedzy oraz narzędzi niezbędnych do skutecznego tworzenia wniosków i projektów. Chcemy pomóc Państwu w zrozumieniu kluczowych elementów, struktury oraz technik, które przyczynią się do podniesienia szans na sukces w pozyskiwaniu finansowania i wsparcia dla Waszych inicjatyw.

Dodatkowe informacje:

  • Szkolenie odbędzie się 9 września 2023 r. w godzinach 9:00 – 15:00.

  • Miejsce: Wałbrzych

  • Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

  • Rejestracja: zapisy na szkolenie odbywają się w terminie od 21.08.2023 r. – 05.09.2023 r., TYLKO I WYŁĄCZNIE DROGĄ TELEFONICZNĄ pod numer tel. 606 618 504 (Joanna Juras),

  • Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Jeśli zależy Państwu na rozwijaniu umiejętności w zakresie pisania wniosków i projektów oraz chcielibyście wziąć udział w szkoleniu prosimy o zgłoszenie swojego udziału. W celu rejestracji oraz uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt pod numerem telefonu 606 618 504 (prosimy o kontakt od dnia 21.08.23 r.)

Dziękujemy za zainteresowanie naszym szkoleniem i liczymy na owocną współpracę.