Beneficjenci projektu „Motyle z Dolnego Śląska” – Fundacja Rozwoju Ekonomii Społecznej

 

Beneficjenci projektu "Motyle z Dolnego Śląska"

 

Sławek

Ceni sobie spokój w pracy, szybko się uczy. Dużą przyjemność sprawia mu pomaganie innym. Jest konkretny: potrafi spawać, lubi to, więc chce to robić.

Arkadiusz

Pasją Arka jest bieganie, wykorzystuje tam samodyscyplinę, zaangażowanie i wytrwałość. Zdarzało się, że sypiał na ławce, włóczył się z Romami po Europie. Dziś coraz lepiej radzi sobie w trudnych sytuacjach. Swój potencjał widzi w lekkiej atletyce. Lubi rysować.

Maciej

Kocha życie, lubi jeździć na deskorolce. Przedstawia swoją wrażliwość jako mocną stronę. Ważnym dla niego przeżyciem był chrzest w Duchu Świętym. Potrafi być cierpliwy i ceni sobie tę umiejętność.

Monika

Na pierwszym miejscu stawia miłość do Pana Jezusa. Wytrwałość, chęć doskonalenia się, odpowiedzialność to jej mocne strony. Doświadczyła spotkania z żywym Bogiem i widzi zmiany, jakie to doświadczenie spowodowało w jej życiu. Jest gotowa na dalsze. Potrafi przyznać się do błędu, a jej potencjał to odwaga.

Sławek

Lubi podróżować, nie boi się nowych wyzwań. Do swoich ciekawych doświadczeń zalicza gotowanie, a swój potencjał widzi w branży budowlanej.

Paweł

Bardzo kocha swoją córkę. podobne uczucie żywi do Jarka i Doroty Pileckich, którzy dużo mu pomogli. Jest punktualny, dokładny i dotrzymuje obietnic. Wiara w Jezusa Chrystusa dała mu szansę na trzeźwe życie. Potrafi i lubi grać na gitarze i tak właśnie okazuje Bogu swą wdzięczność.

Andrzej

W wolnych chwilach wybiera słuchanie dobrej muzyki. Lubi, gdy coś powstaje od podstaw, pewnie dlatego bliskie jest mu budownictwo. Z przyjemnością wspomina remont klasztoru. Budowlankę zna w każdym aspekcie, wszędzie się sprawdził...

Mariusz

Mariusz interesuje się motoryzacją. W pracy i życiu cechuje go uczciwość, pracowitość i rzetelność. Lubi zdobywać nowe doświadczenia, miło wspomina swoje szkolenie w Niemczech. Spełnia się w pracy. Obszarem, w którym widzi swój potencjał jest gotowanie.

Łukasz

Kocha Pana Jezusa. Odnajduje w sobie asertywność, jest cierpliwy w dążeniu do celu. Dla Łukasza każdy nowy dzień jest ciekawym doświadczeniem. Wiele umie, lecz za najważniejsze uważa to, że potrafi się uczyć.

Robert

Lubi grać w piłkę nożną. Jego wytrwałość sprawdza się na boisku, jak i w życiu. Interesującym przeżyciem Roberta był lot samolotem, miło to wspomina. Poza sportem swoje uzdolnienie odkrył w gotowaniu.